

Universele antislip bouwloper voor een stukje extra veiligheid en ter bescherming van afgewerkte vloeren, daken en afgelakte onderdelen.
Advies:
Tip: het is beter om 2 lagen van 6mm dikte kruislings op elkaar aan te brengen dan 1 laag van 12mm dikte. Tot 12mm dikte kan dit materiaal eenvoudig met een Stanleymes gesneden worden, bij een dikte van 15mm adviseren wij u om het mes een beetje nat te maken (plantensproeier) om de snijweerstand te verlagen en het snijden te vereenvoudigen.
Technische specificaties
Eigenschap | Waarde |
---|---|
MATERIAAL | PU gebonden rubbergranulaat |
AFMETINGEN | L 10.000 x B 1.250 x D 4mm |
KLEUR | zwart |
PERSING | 850 kg/m3 |
AANTAL STUKS PER PALLET | 15 rol |
Plus- en minpunten
Pro's |
---|
Voordelig |
Robuust |
Snel leverbaar |
Onderhoudsarm |
Breed inzetbaar |
Pro's |
---|
Gewicht |
Kleurkeuze |
Beschrijving
Onze circulaire rubber beschermmatten worden gebruikt ter voorkoming van beschadigingen aan afgewerkte vloeren en dakbedekking voor, tijdens en na de bouw. Ook worden de protectiematten vaak gebruikt bij interne verhuizingen om schade aan vloeren te voorkomen maar ook zijn deze matten erg gewild ter bescherming van vloeren bij tentoonstellingen en beurzen ter bescherming van bijvoorbeeld parketvloeren, sportvloeren en (kunst)ijsbanen.
Dit materiaal is uitermate geschikt voor tijdelijk gebruik vanwege de naar verhouding lage prijs in vergelijk met alternatieve oplossingen. De beschermmatten worden geproduceerd uit Polyurethaan gebonden gerecyclede SBR rubbergranulaat korrels afkomstig van oude autobanden.